cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
top image

Neden Biz?


 

Özel Minik Ceylan Bambi Anaokulu 2007 yılında MEB’e bağlı kurulan Sultangazi’nin ilk özel  bağımsız  anaokuludur. 2  yaştan 6 yaşa kadar hizmet veren okulumuz okul öncesi dönemde eğitimin ve çocuğun yaşıtlarıyla birarada olarak sosyalleşmesinin önemini vurgulamaktadır. Çocukların mutlu, sağlıklı ve güvenilir bir ortamda olmalarını önemseyen anaokulumuz profesyonel bir eğitim hizmetiyle çalışmalarına devam etmektedir.

 

*Bizler eğitim kökenli olup uzmanlaştığımız işi yapıyoruz.

*Anaokulumuzda öğrencilerimiz okul ortamının yanında aile sıcaklığını da hissederler.

*Okulumuz 3 katlı olup, ferah ,depreme dayanıklı bir binadadır.Çocuklarınızı güvenli bir ortama emanet edebilirsiniz.

*Öğretmenlerimizin hepsi alanıyla ilgili eğitim görmüş, deneyimli, çocukları ve mesleğini seven öğretmenlerdir.

*Bizim için temizlik  ve beslenme eğitim kadar ön plandadır.

*Yemeklerimiz okul içinde günlük olarak yapılmakta, dışarıdan hazır gıdalar alınmamaktadır. Hazır meyve suları kullnılmamaktadır.

*Okulumuzun tüm alanları her gün öğrenci çıkış saatinden sonra temizlenmekte ve lavabo, tuvaletler dezenfekte edilmektedir.

*Sınıflarımızda uygulanacak planlar çocuklarımıza en iyi eğitimi verecek şekilde öğretmenlerimiz ve psikoloğumuz tarafından özenle seçilmektedir.

*Öğrencilerimize okul öncesi eğitiminin yanısıra  İngilizce, satranç , manevi değerler dersleri de verilmektedir. Folklör gibi seçmeli ders imkanı da sunulmaktadır.

*Okulumuzda kullanılan eğitim materyalleri ve oyuncaklar öğrencilerimizin gelişim alanlarını destekler şekilde seçilmektedir.

*Psikolojik danışmanımız yıl boyunca çocuklarımızı hem sınıf ortamında gözlemlemekte, hem de bireysel olarak gelişim testleri uygulamaktadır. Velilerimiz de randevu alarak danışmak istedikleri konularda psikolojik danışmanımızla görüşebilmektedir.

*Servisimizde hostes bulunmakta, çocuklarımıza servis içinde de güvenli bir ortam sunmaktayız.