cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
top image

Aileler Ne Söylüyor


(Egemen'in annesi) Merhabalar , ben Egemen Özdemir'in annesiyim.Benim sizler için hissettiklerimi kelimelerle ifade etmem, birkaç satıra sığdırmam çok zor.Egemen öğretmenini, okulunu çok seviyor.Okul sonunda sizden nasıl ayrılacağını şimdiden düşünür oldum.Çocuklarımızı güvenle, huzur içerisinde bırakabileceğimiz, sevgi dolu bir dünyanın kapılarını her gün gülümseyerek açan Bambi Anaokulu'na teşekkür ederiz.

Sevda Özdemir

(Ali'nin anne ve babası) Sevgili Bambi ; Vatan denilen toprak parçasını anlamlı kılan İNSAN... İNSAN denilen muhteşem varlık, yaşam sürecine minikçe başlangıç BAMBİ... Evet minik bir ceylan yavrusunun annesinden ayrılmasından  sonraki mücadele ve hayata tutunma serüveninin adı BAMBİ... Minik ceylanlarımıza kucak açan ilgili, güleryüzlü, özelde öğretmenimiz, genelde diğer öğretmenlerimize ve teyzelerimize müteşekkiriz.

Bahtışen-Murat Arslan

(İsmail Ediz'in anne ve babası) Merhabalar, 6 yaşındaki İsmail Ediz'in daha önce anaokulu eğitimi almasına rağmen geçen sene Bambi Anaokulu ile tanıştık ve bize vermiş oldukları güvenle kaydımızı yaptırdık.Eğitimimiz başladıktan kısa bir süre sonra okulumuz ve eğitmenlerimizin düzen, kalite ve samimi olan kişiliklerini tanıdıktan sonra iyi ki " BAMBİ" dedik.Öğretmenimiz mükemmel bir eğitmen ve mükemmel bir anne olarak oğlumuzu yetiştirmekte.. Bu yıl anaokulu eğitimimiz Bambi'de sona erecek.Biz ne kadar aile olarak her ne kadar üzgün olsak da , kızımız Eylül Azra'nın eğitiminde "BAMBİ ANAOKULU"nda devam edeceği için mutluyuz :)) Teşekkürler Bambi Anaokulu.

İlknur-Barış Kişmir

(İrem'in annesi) Kızımız 2 yıldır Bambi Anaokulu'na gidiyor.O okuldayken aklımız onda kalmıyor çünkü güvende olduğunu biliyoruz.Hastayken bile hiç tereddüt etmeden  ilacını çantasına koyup gönderiyoruz.Öğretmenimiz fazlasıyla ilgili Kızım her akşam eve mutlu geliyor.En önemlisi bu :)

HAcer Yıldırım

(Metehan ve Ece'nin annesi) Bambi ailesiyle 2014 'de tanıştık.Yakın bir aile dostumuz önermişti ve oğlumuz daha 2,5 yaşındayken göndermeye başladık. Yemek yeme alışkanlığı , tuvalet alışkanlıklığını BAmbi'de kazandı. Cümle kurmaya da yine orda başladı.Faaliyetleri çok güzeldi.1 yılı tamamladıktan sonra bir üst grupta 2. yılımıza başladık.Kızımız Ece de abisinin geçen yılki sınıfına başladı. Yabancı dil, şarkılar, yemek duaları ve daha bir çok şeyi iki çocuğumda yaş gruplarına göre biliyor. Bambi ailesini (yemek ve temizlikleriyle ilgilenen teyzelerine kadar ) sütekli evde anarak seviyoruz. Huzur dolu bence.Başarılarınızın devamını dilerim.Öğretmenlerimize çok teşekkür ediyorum.

Selda Aker